Bursa Bahçe İlaçlama Hizmetleri

Bursa'da bahçenizi zararlı böcek ve haşerelerden kurtarmak için, uygun fiyat ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla ilaçlama uygulaması yapıyoruz.


Bahçe İlaçlama

Bahçeli evler, siteler, parklar, şehir yaşamında yaşam alanı olarak en çok tercih edilen alanlar olup doğa ile iç içe olmanın insana sunduğu sağlıklı yaşam ve huzur ruhu beslemektedir.

Bahçe Bakımı

Bahçe olarak tanımlanan yaşam alanının bir bölümünü kaplayan ve eve bitişik çimen, yeşillik, çiçek, küçük çaplı meyve ve sebze ağaçlarının olduğu alanlar akla gelse de ticari amaçlı sebze ve meyvelerin üretiminin yapıldığı alanlara da bahçe denilir. Firma olarak biz bahçenin özelliği ne olursa olsun bahçe sebebi ile var olan haşere, sinek, börtü ve böceklere karşı bahçe ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Hizmetlerimiz

Yeşilin her rengine rastlanan Bursa ilinde bahçe ilaçlama hizmeti sunarak;

  • Ekinlerinizin, meyve ağaçlarınızın haşerelerden korunmasına

  • Süs bitkileri, çiçekler ve ağaçlar daha canlı görünsün diye

  • İnsana zarar veren ve sağlığını olumsuz etkileyen uçan haşerelere

  • Bahçe içinde piknik yapmak, rahat gezinmek için görünmeyen haşerelere karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İlaçlama Zamanı

Firma olarak biz her mevsime uygun ekilen bahçe ürünleri veya hobi ve yaz bahçelerinde güzel zaman geçirmek isteyenler için insan sağlığına zarar vermeyen kimyasal solüsyonlarla özel hazırlanan, özel ekip ve ekipmanımızla ilaçlama yapmaktayız.

İlaçlama yapılan alanlar üretim alanları ise ürün hasadı daha çok olmakta ve ürün kaybı olmamaktadır.

Fiyatlandırma

Firmamız tam teşekküllü bahçe hizmetleri alanında her türlü hizmeti vermektedir. Bu hizmetler arasında yer alan bahçe ilaçlama konusunda da deneyimli olan firmamız ile iletişime geçilmesi durumunda fiyatlandırmalar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bursa ili ve ilçelerine hizmet vermekte olan firmamız bahçenin büyüklüğüne göre ilaçlama fiyatlandırması yapmaktadır.

İlaçlama Yapılacak Alanlar

Firmamız bağ / bahçe zamanı gerekli olan ilaçlama hizmetlerini;

  • Belediyeye ait çocuk parklarında

  • Yeşil alan olarak ayrılan bölgelerde

  • Kurumsal yeşil alanlarda

  • Kişisel bahçelerde

  • Üretim amaçlı bahçelerde uygulamaktadır.

Hizmet içinde olduğumuz iş ortaklarımızla anlaşmalı olduğumuz sürece her türlü desteği uzman, deneyimli ve eğitimli personellerimizle kesintisiz sağlamaktayız. Temiz, sağlıklı, hijyenik ve steril bir bahçe için bizimle iletişime geçmek gerekir.

Hizmet bölgelerimiz Nilüfer, Mudanya, İnegöl, Mudanya, İznik, Bademli, Balat ve civarıdır. Bursa ve çevresinde en iyi Bahçe İlaçlama hizmeti alabilmek için şimdi bizi arayabilirsiniz.


WhatsApp Hattı