Bursa Kayrak Taşı Uygulaması

Bursa Kayrak Taşı Uygulama Hizmeti


Kayrak Taşı
Kayrak taşı, aslında bir kaya parçasıdır. Özel yerlerde çıkarılabilen bu kaya parçası doğal bir taş ürünüdür. Kayrak taşı birçok yere uygulanabilir. İç ve dış duvarlarınızda, barbekülerde, şöminelerde, park ve bahçe yollarında dış kaplama olarak kullanılan bir üründür. Kaliteli ve uzun süre dayanıklılığıyla iç ve dış mekanlarınız arasında ısı dengesini oluşturur. Uzun süre koruma gerektirmeyen bu ürün, diğer taşların maliyet açısına göre daha uygundur. Kayrak taşı uygulama hizmeti ile özel olarak botanik işiyle ilgilenen yerler mevcuttur. Bizler de size en iyi hizmeti sunabilmek için Bursa'da hizmet vermekteyiz. Kayrak taşının yıpranma ve bozulmalara karşı bakımlarını üstleniyoruz.


Kayrak Taşı Uygulama Aşamaları

Aşınmaya karşı dirençli olan kayrak taşı, yaz ve kış aylarında iç mekanda zıt bir karakter göstererek daha ferah alanlar oluşturur. Yapıların dış ve iç cepheleri haricide dekoratif amacıyla peyzaj alanlarında da sıkça kullanılır. Uygulanması zor olmayan bu hizmetimizin bazı önemli detayları vardır.

Uygulama aşamaları;

  • Öncelikle uygulanan yüzeyin temiz ve düz olması gerekir.
  • Daha sonra yüzeye yapıştırıcı işlemi yapılır.
  • Yapıştırıcı üzerine kayrak taşlara uygun şekilde uygulanır.
  • Son olarak kayrak taşında kırma işlemi yapılır.

Belirli bir forma sahip olmadığı için istenilen şekilde kırma işlemleri yapılarak uygulanır. Siz de bu aşamaları görmek isterseniz Bursa'da hizmet verdiğimiz yeri görebilir ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.
Kayrak Taşı Uygulama Fiyatları

Dış ve içmekana farklı bir hava katan kayrak taşı uygulamalarının alana ve mekana göre fiyat aralığı da değişmektedir. Siz de Bursa'daki hizmetlerimiz ve fiyat listesi için iletişime geçip mekanlarınızı güzelleştirebilirsiniz.


Kayrak Taşının Avantajları
İç ve dış mekan arasında ısı dengesi oluşturur. Uygulaması ve işlenmesi kolaydır. Dirençli bir üründür. Uygulandığı alana farklı bir atmosfer ve güzellik katar. Belli bir boyutu olmadığından kolayca uygulanır.

Uygulandığı Mekanlar

Kayrak taşı, birçok mekanda kullanılabilir. Bahçe ve yollarda, iç ve dış mekan duvarlarında, yapılarda, parklarda ve daha farklı mekanlarda kullanılabilir. Biz dış kabuk ve peyzaj alanlarında bu hizmeti vermekteyiz.  

Hizmet bölgelerimiz Nilüfer, Mudanya, İnegöl, Mudanya, İznik, Bademli, Balat ve civarıdır. Bursa ve çevresinde en iyi Kayrak Taşı hizmeti alabilmek için şimdi bizi arayabilirsiniz.


WhatsApp Hattı