Kurumsal

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde faaliyet göstermekteyiz. Üretmiş olduğumuz meyve fidanlarının tamamı Tarım ve Köy işleri Bakanlığı yetkilileri tarafından denetlenmiş olup  fidanlarımız sertifikalıdır.

Hedefimiz ülkemizde bahçe kültürünü geliştirmek ve boş olan arazilerde uygun olan tarımın yapılmasını sağlayarak erozyonu önlemek , iç pazarda ülkenin önde gelen fidan kuruluşlarından biri olmak  hemde dış pazara açılarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak,araştırma enstitüleri ve üniversitilerle işbirliği yaparak sağlıklı ve adına doğru fidan üreterek ülkemiz çiftçisi ile tarımımızı daha ileri taşımaktır.

  Firmamız kapama meyve bahçeleri tesisinde, değerli çiftçilerimize her türlü teknik destek ve bilgi yardımı yapmakta, yaş sebze meyve ihracatında ihracat yapan  firmalara  ürün tedarik  ve bilgi konusunda yardımcı olmaktadır. 

Sosyal sorumluluklarımızın farkındayız ;bu amaçla başlamış oldugumuz projede İlköğretim okullarına okulun bulundugu bölgede çiftçilere örnek olması için bölge üzerinde denenmemiş türlerin fidanlarının  teminini  yapmaktayız.  
WhatsApp Hattı