Bursa Peyzaj Bahçe Uygulama Hizmeti

Bursa peyzaj hizmetleri kapsamında peyzaj projelerinizi hayata geçiriyoruz. Kaliteli malzeme ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.


Peyzaj Peyzaj yalnızca bitki düzenleme sanatı değil, ayrıca açık alanların doğal ve kültürel elamanların çeşitlendirilmiş şekilde düzenlenmesi işlemidir. Bu sebeple, peyzaj hizmetleri bir sanat dalıdır denilebilir. Bitkilerin ortam ve alanlarına göre farklı materyallerle düzenlenmesine ek olarak bakım, sulanma, gübrelenme ve görsel açıdan sağlanması peyzaj işlemleri ile sağlanabilir. Çoğu kişinin hayalinde, maviyi ve yeşili bir arada görebilmek yer alır. Bu görsel şölene şahsi konutlarda da erişmek en doğal hakkımızdır. Sizler yorgun argın işinizden döndüğünüzde veya tatil günlerinizde, maviyi ve yeşili doyasıya seyredin diye tüm peyzaj işlemlerinizi sizler için gerçekleştiriyoruz. Peyzaj hizmeti hakkında daha detaylı bilgilere erişmek için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.   Peyzaj Hizmetinin Önemi

Estetik açıdan tatmin eden bahçeler kendi kendilerine oluşmazlar, hepsi birer tasarım ürünüdür. Bu şekilde iyi tasarlanmış peyzaj projeleri, bahçenin planlı bir biçimde gelişmesini sağladığı gibi, sonrasında bahçede oluşabilecek problemlerinde önüne geçer. Bu alanda sayısız referansı ile hizmet vermeye devam eden firmamız; deneyimli proje ekibi ile ihtiyaç analizini, etkili planlama ve tasarım süreçleri ile başarıyla harmanlar ve sizler için mükemmel projeler oluşturur. Müşterilerimiz için hazırladığımız projeler ise, sketchup, autocad ve photoshop gibi programlar yardımı ile görselleştirilir. Bu sayede müşterilerimiz projenin tamamlanmış haline erişir ve kolayca değişiklik talep edebilir.

Peyzaj projelendirme işlemi, yapısal ve bitkisel olmak üzere iki aşama altında uygulanır. Bu iki aşamanın da eksiksiz tamamlanması hem yaşanacak maddi kayıpların önüne geçer hem de memnuniyeti beraberinde getirir.

Bursa Projelendirme Öncesi Çalışmalarımız

Peyzaj hizmetimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz projelendirmenin öncesinde izlediğimiz adımlar şöyledir;

 • İlk olarak bahçe alanına ziyaret yapılır,
 • Bahçenin ölçüleri hesaplanır,
 • Toprağın bitkisel verimliliği ve yapısı incelenir,
 • Alanın sürekli olan rüzgar yönü ve iklimsel özellikleri gibi koşullar tespit edilir,
 • Alana yerleştirilecek olan bitkilerin; fon oluşturma, perdeleme, alandaki herhangi bir mekanın vurgulaması veya çarpıcı görsel bir etki yaratması gibi fonksiyonel özellikler göz önünde tutularak bitkilendirme tespitleri yapılır,
 • Son olarak müşterinin kullanım talepleri doğrultusunda diğer materyaller planlanır.
Tüm bu notlardan yola çıkarak ise projelendirme aşaması başlatılır. Sizde bahçe alanlarınızı, en uygun şekilde değerlendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Peyzaj Hizmeti Kapsamı

Sektörde yer aldığımız vakit boyunca sayısız projeye imza atmış olmanın gururunu taşıyoruz. Bu alanda sahip olduğumuz deneyim sayesinde peyzaj hizmeti kapsamında yaptığımız işleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Bahçe Toprağı; gerek görüldüğü durumlarda, bahçede bulunan alana humusça zengin toprak 10 cm'lik tabaka halinde uygulanır.
 • Gübreleme; suni ve doğal şeklinde ayrılan iki çeşit gübre vardır. Bu konuda tercih tamamen müşterilerimize aittir.
 • Periyodik Bakım Hizmetleri; peyzaj hizmetlerimiz altında uygulanan periyodik bakım hizmeti sayesinde, siz olmadığınız zamanlarda bile bahçenizin rutin kontrolleri düzenli olarak gerçekleştirilir.
 • Rulo Çim; Talep doğrultusunda bahçede rulo çim uygulaması da yapılabilir.
 • İlaçlama Hizmetleri; bahçede oluşabilecek ve bitkileri hasta ederek onlara zarar verecek böceklerin üremesini önlemek için sunduğumuz hizmettir.
Bahçe alanlarında ihtiyaç duyduğunuz tüm düzenlemeler için firmamızdan randevu alabilirsiniz.

Toplu Konutlarda Peyzaj Düzenleme

Pek çok konutun yer aldığı sitelerde bahçe bakımı işlemleri zaman zaman çözümsüz bir problem haline gelir. Bursa ekibimiz, yapılan yıllık sözleşmeler doğrultusunda tüm bu problemlere çözüm bulacak ve sizlere keyifli bir yeşil alan sunacaktır. Gerek toplu konutlarda gerekse müstakil yaşam alanlarında hayatını süren herkesin yeşilliğe ve düzenli bir bahçeye ihtiyacı vardır. Bunu çalışma gayesi olarak benimseyen firmamız, uzman proje ve saha elemanları ile sizlere her çeşit peyzaj işlemlerinde hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Sizler de hayalini kurduğunuz dış mekanları gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Toplu Konutlarda Periyodik Bahçe Bakımı

Periyodik bahçe bakımı; bahçede bulunan ışıklandırma sisteminden çimlere kadar bütün alanların eksiklerini gidermeyi ve yenilemeyi hedefleyen bir hizmettir. Bu alanda gerek küçük bahçeler olsun gerek büyük ve süslendirilmiş bahçeler olsun tüm dış mekanlarda periyodik bakımları kolayca gerçekleştiriyoruz. Toplu konutlarda yer alabilecek olan süs havuzu gibi bahçe süslerinin bakımını da periyodik bakıma dahil ediyoruz. Kısacası periyodik bakımımız, a'dan z'ye tüm bahçe bakımı işlemlerini kapsıyor. Toplu konutlarda da tıpkı müstakil bahçelerde olduğu gibi düzeni sağlamak isterseniz bizlerden daha detaylı bilgi almak için internet sitemize göz atabilirsiniz.Hizmet bölgelerimiz Nilüfer, Mudanya, İnegöl, Mudanya, İznik, Bademli, Balat ve civarıdır. Bursa ve çevresinde en iyi Peyzaj hizmeti alabilmek için şimdi bizi arayabilirsiniz.


WhatsApp Hattı