Bursa Biyolojik Süs Havuzu


Süs Havuzu Suyun dekoratif olarak kullanılmasını sağlayan havuzlara süs havuzları denir. Süs havuzları suyun farklı formları sayesinde bulunduğu yere güzellik katar. Bahçelerde, alışveriş merkezlerinde, apartman ve site girişlerinde, hastane girişlerinde karşımıza çıkan süs havuzları, çok farklı modellerde ve boyutlarda karşımıza çıkmaktadır. Sizler için süs havuzu yapım hizmeti vermekteyiz. Sizlerde bizlerle iletişime geçerek bahçelerinizi renklendirebilir, çevrenize farklı bir görüntü katabilirsiniz.

Süs Havuzu Çeşitleri
Her zevke ve her bütçeye uygun süs havuzları modelleri bulunmaktadır. Süs havuzu çeşitlerinden bazıları:

  • Işıklı Süs Havuzları
  • Süs Şelaleleri
  • Yapay Süs Havuzları
  • Doğal Süs Havuzları (Doğal ve Yapay)
  • Beton Süs Havuzları
  • Mermer Süs Havuzları
  • Fıskiyeli Süs Havuzları
Süs havuzu çeşitlerinden en zevkinize en uygun olanı seçebilir değişik modellerde süs havuzu yaptırabilirsiniz.

Süs Havuzunda Neler Önemlidir
Bursa'da süs havuzu alırken ya da yaptırılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır:

Model: Bunlardan ilki modelinin nasıl olacağı konusudur. Hangi mekana nasıl bir süs havuzu gideceği konusu araştırılmalıdır. Kenarlarında taş döşemelerinin olup olmayacağı, süs havuzunun içerisine canlı konulup konulmayacağı da süs havuzunun modelini değiştirmekte dolayısıyla konulacağı yeri de etkilemektedir. Diğer bir konu ise ışıklandırma konusudur.

Işıklandırma: Işıklandırmalar süs havuzlarını daha estetik bir görünüme kavuştursa da bazen maliyetli olabilmektedir. Özellikle ışıklandırmada kullanılacak malzemelerin cep dostu olması, uzun ömürlü olması, suya dayanıklı olması, sıcak ve soğuktan etkilenmemesi gerekmektedir.

Filtre: Süs havuzlarında filtre kullanımı oldukça önemlidir. Suyun temiz kalması açısından filtreler süs havuzlarının olmazsa olmazlarındandır. İyi bir filtrenin takılması bakterilerin ve mikroorganizmaların oluşmasını engeller. Bu sayede hem sağlığınız hem de göz zevkiniz bozulmaz. Özellikle süs havuzunda yaşayacak olan canlı için bu konu oldukça önem taşımaktadır.

Süs havuzları hem peyzaja uygun hem de doğayla bütün olduğu zaman görsellik açısından bir şölen oluşturur. Sevdiklerinizi yanınıza alıp etrafında keyifli vakit geçireceğiniz süs havuzlarının modellerini görmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Süs Havuzunda Beslenebilecek Canlılar
Balıklar, su salyangozları, kurbağalar, su kaplumbağası süs havuzlarınızda besleyebileceğiniz hayvanlardandır.

Süs Havuzu Uygulama Fiyatları
Bursa ve çevresindeki siz değerli müşterilerimiz eğer sizlerde bahçelerinize renk katmak, mekanlarınıza farklı bir hava katmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilir, ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Bizler sizler için en kaliteli ürünleri kullanarak he, m cebinizi hem de sağlığınızı düşünmekteyiz. Siz müşterilerimiz için her bütçeye ve her zevke uygun süs havuzlarımız mevcuttur. Dilerseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet bölgelerimiz Nilüfer, Mudanya, İnegöl, Mudanya, İznik, Bademli, Balat ve civarıdır. Bursa ve çevresinde en iyi Süs Havuzu hizmeti alabilmek için şimdi bizi arayabilirsiniz.


WhatsApp Hattı