Bursa Yapay Şelale

Bursa'da yapay şelale yapım hizmeti sunmaktayız. Yapay şelalelerimizi oluştururken tasarımlarımızın özgün olmasına dikkat etmekteyiz.


Yapay Şelale Şelaleler diğer adı ile çağlayanlar gerek sesi gerek görüntüsü itibariyle huzur vericidir. Şelalenin karşısına geçip onun sesini dinlemek bizleri rahatlatır, sakinleştirir. Suyun duruluğu ve estetik görüntüsü sayesinde şelaleler tasarım amaçlı olarak da kullanılabilir. Şelalelerin vermiş olduğu o heybetli ve etkileyici ama bir o kadar da zarif görüntüyü evlerinize, bahçelerinize, otellerinize taşımak isteyebilirsiniz. Bu görüntüden mahrum kalmamanız açısından sizlere Bursa'da yapay şelale yapım hizmeti sunmaktayız. Yapay şelalelerimizi oluştururken tasarımlarımızın özgün olmasına dikkat etmekteyiz.

Yapay Şelale Neidr ve Hangi Alanlarda Kullanılır
Yapay şelaleler suyun devir daim olarak kullanılması mantığına dayanır. Havuz adı verilen kısımda biriken suyun belirli hareketlerle yukarı çıkarak farklı bir yere düşmesi sağlanmaktadır. Suyun yüksek bir yerden havuza dökülmesini daha sonra havuzdan yukarı çıkarak suyun tekrar bu havuza dökülmesini sağlamak için güçlü motorlar kullanılmaktadır. Doğal şelalelerde bunu sağlayacak bir motora gerek duyulmaz. Bu işlem kendiliğinden gerçekleşir.

Bursa İçin Yapay Şelale Modelleri
Tamamen büyük bir el ustalığı gereken yapay şelalelerin farklı çeşitleri ve modelleri de bulunmaktadır. İmitasyon taşlar kullanılarak şelaleler yapılabilir. Doğal taşlar kullanılarak oluşan şelaleler yapılabilir. Bu sayede her ne kadar yapay şelale adını alsa da doğal bir görüntü yaratılabilir. Modellerine göre de şelale çeşitleri mevcuttur. Bunlar:
  • Taş yapılı şelaleler,
  • Ağaç tasarımlı şelaleler,
  • Merdiven tasarımlı şelaleler,
  • Hayvan figürlü şelalelerdir.
Bunların dışında çömlek tasarımlı yapay şelaleler de mevcuttur. Sizlerin istek ve doğrultusunda istediğiniz boyutta ve modelde yapay şelale yapmaktayız.

Yapay Şelale Malzemeleri Nelerdir
Şelaleleriniz yapay şelale olsa da havuz kısmında bitkiler yetiştirebilir ve hayvanlar besleyebilirsiniz. Çeşitli balıklarla zenginleştirebileceğiniz yapay şelalelerinizin kenarlarına etrafa uyum sağlayacak farklı türde bitkiler ekebilirsiniz. Böylece şelaleniz peyzaja uyum sağlayacaktır. Taşlar, kumlar, güçlü motorlar, elektrik kaynakları, ışıklandırma sistemi yapay şelale malzemelerindendir. Ayrıca güçlü bir pompa devir daimin sağlanması açısından önemlidir.

Bursa Yapay Şelale Uygulama Fiyatları
Bursa ve çevresindeki siz değerli müşterilerimiz için en uygun şelaleleri üretmekteyiz. Tasarımlarımız özgündür. Yapılacak olan şelalenin konulacağı mekanın metrekaresine göre fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Şelalenin büyüklüğüyle alakalı olarak kullanılacak olan malzemelerinde içerikleri değişmektedir. Ücretsiz olarak, bizlere yaptırmak istediğiniz yapay şelaleler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hizmet bölgelerimiz Nilüfer, Mudanya, İnegöl, Mudanya, İznik, Bademli, Balat ve civarıdır. Bursa ve çevresinde en iyi Yapay Şelale hizmeti alabilmek için şimdi bizi arayabilirsiniz.


WhatsApp Hattı